Hoppa till huvudinnehållet

Kontakta oss

Har du frågor om biljetter, ditt konsertbesök eller abonnemang med Svenska Kammarorkestern? Då har du kommit helt rätt.

Öppettider

Biljettkassa

Måndag och onsdag kl 10.00 - 13.00 samt en timme innan varje konsert

Biljetter går även köpa via
www.ticketmaster.selänk till annan webbplats eller på telefon 0771 - 70 70 70
www.tickster.comlänk till annan webbplats eller genom att ringa på 0771 - 47 70 70

Frågor om biljetter och abonnemang

Kontakta vår restaurang Umami

Fakturaadress

Länsmusiken i Örebro AB, Box 335, 701 46 Örebro

Leveransadress

Fabriksgatan 2 B, 702 23 Örebro

Organisationsnummer

556717-9071

  • Beryl Lunder

    VD

    019-766 62 10

    beryl.lunder@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Gregor Zubicky

    Konstnärlig chef

    019-766 62 11

    gregor.zubicky@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Maria Brengesjö

    Utveckling barn och ungdom

    070-970 20 47

    maria.brengesjo@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Anne-Mette Holmgren

    Notbibliotekarie

    019-766 62 16

    amh@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Hans Bystedt

    Podieinspicient

    019-766 62 25

    hans.bystedt@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Mikael Ludéen

    Orkesterassistent

    019-766 62 26

    mikael.ludeen@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Mikael Ahlbäck

    Administrativ chef

    019-766 62 60

    mikael.ahlback@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Anna Grevillius

    Redovisningsekonom

    019-766 62 12

    anna.grevillius@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Mattias Wallin

    Marknadschef

    019-766 62 62

    mattias.wallin@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Daniom Michael

    Produktionschef

    019-766 62 50

    daniom.michael@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Daniel Wilcox

    Marknadskoordinator

    019-766 62 75

    daniel.wilcox@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Tina Sjögren

    Orkesterproducent

    019-766 62 14

    tina.sjogren@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Jonas Bertilsson

    Kundkoordinator

    019-766 62 21

    jonas.bertilsson@orebrokonserthus.com

    Mer info