Hoppa till huvudinnehållet

Kontakta oss

Har du frågor om biljetter, ditt konsertbesök eller abonnemang med Svenska Kammarorkestern? Då har du kommit helt rätt.

Frågor om biljetter och abonnemang

Kontakta vår restaurang Umami

Fakturaadress

Länsmusiken i Örebro AB, Box 335, 701 46 Örebro

Leveransadress

Fabriksgatan 2 B, 702 23 Örebro

Organisationsnummer

556717-9071

  • Beryl Lunder

    VD

    019-766 62 10

    beryl.lunder@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Gregor Zubicky

    Konstnärlig chef

    019-766 62 11

    gregor.zubicky@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Lena Hultberg

    Orkesterproducent

    019-766 62 14

    lena.hultberg@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Maria Brengesjö

    Utveckling barn och ungdom

    070-970 20 47

    maria.brengesjo@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Anne-Mette Holmgren

    Notbibliotekarie

    019-766 62 16

    amh@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Christian Lund

    Inspicient

    019-766 62 25

    christian.lund@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Mikael Ludéen

    Orkesterassistent

    019-766 62 26

    mikael.ludeen@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Mikael Ahlbäck

    Administrativ chef

    019-766 62 60

    mikael.ahlback@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Anna Grevillius

    Redovisningsekonom

    019-766 62 12

    anna.grevillius@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Matilda Wiking

    Marknadskoordinator

    019-766 62 64

    matilda.wiking@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Daniom Michael

    Produktionschef

    019-766 62 50

    daniom.michael@orebrokonserthus.com

    Mer info
  • Camilla Halling

    Evenemangs- och möteskoordinator

    070-212 52 32

    camilla.halling@orebrokonserthus.com

    Mer info